Fast Food v Martine

Všetci sme s láskou pripravovali špeciálne dobroty a na legendárne akcie ako “Piatok 13” sa čakalo na hamburgery v rade aj niekoľko hodín....
AKO TO VŠETKO ZAČALO

Náš príbeh

Náš príbeh sa začal písať v roku 1990. V týchto časoch znovuzískanej slobody sa hlava našej rodiny rozhodla vydať na cestu súkromného podnikania. Začiatky boli skromné a prvé hot-dogy či hranolky sme pripravovali a ponúkali v našom prívese na kúpalisku v Mošovciach. Avšak stupňujúca sa popularita našich produktov spolu s výbornými ohlasmi zákazníkov nám umožnila posúvať sa dopredu a rásť. Takto boli postavené základy pre náš Fast Food v Martine a vo Vrútkach.


ZOSTALI SME VERNÍ NAŠIM HODNOTÁM

Vďaka Vám sme rástli

V priebehu najbližších troch rokov pribudli stánky a prvá kamenná prevádzka vo Vrútkach a v Martine. Práve v tomto období sa zrodila naša prvá značka Frito, obsahujúca koncept lokálnej siete rýchleho občerstvenia, vyznačujúcej sa spoľahlivou kvalitou a dostupnosťou. Kvôli čoraz zväčšujúcemu sa dopytu pomaly prestávala stačiť akokoľvek intenzívna práca našej rodiny a formuje sa prvé jadro nášho zamestnaneckého tímu.

LEGANDÁRNE AKCIE

Piatok 13. či Hranolková streda

Z obdobia fungovania Frita tými najviac spomínanými ostali akcie ako “Hranolková streda“ či “Piatok 13,“ keď sa na hamburger za 13 korún čakalo aj niekoľko hodín v rade.

BUDUJEME NAŠE ZÁZEMIE

Reštaurácia a Fast Food v Martine – Spoločný sen

Na našej ceste sa postupne objavila ďalšia méta, ktorá by nás a našu víziu poskytovania kvalitných služieb posunula zas o čosi ďalej – otvorenie materskej kamennej prevádzky vo vlastných priestoroch. Tento sen sa naplnil v roku 2001 otvorením nášho Frito-domu na pešej zóne v Martine. Fast Food v Martine.

Vlastné priestory nám umožnili rozvíjať sa predovšetkým kvalitatívne. Ponuka rýchleho občerstvenia sa začala dopĺňať o celý rad rôznorodých produktov. Medzi ne patrili najmä plnohodnotná kuchyňa vo forme denných raňajkových a obedových menu či široký sortiment zeleninových šalátov, čerstvých ovocných štiav a kvalitnej kávy.

LÍNIA FINEBURGERS

Moderný a udržateľný koncept stravovania

V našom procese napredovania sme v roku 2016 vytvorili ďalšiu líniu s názvom Fineburgers. Táto línia nezahŕňala iba zmenu mena, loga a modernizáciu priestorov, ale najmä nový koncept rýchleho občerstvenia, ktoré je nielen rýchle, ale ponúkajúce aj chuťovo atraktívnu a zážitkovú rovinu. Na prípravu našich burgrov a hot-dogov používame nami každodenne pečené pečivo a kvalitné suroviny od lokálnych dodávateľov, hydinu zo slovenského chovu bez používania antibiotík a rastových hormónov, či mliečne výrobky z Gaderskej doliny.
POUŽÍVAME ROZLOŽITEĽNÉ OBALY

Fast Food v Martine, ktorý myslí ekologicky

Na životné prostredie a udržateľnosť však myslíme aj širokou a rôznorodou ponukou vegetariánskych a vegánskych jedál, používaním rozložiteľných materiálov na obaly, recyklovaného papiera na utierky a toaletný papier a recyklovaním biologického odpadu kompostovaním, čím sa aj my spolupodieľame na oddialení klimatickej katastrofy.
LOKÁLNE, CHUTNÉ & POCTIVÉ

Kvalitné slovenské suroviny

U nás vo Fineburgers veríme najmä na vysokú kvalitu a lokálnosť našich surovín, profesionálny prístup ku zákazníkom, no aj zodpovedný prístup ku životnému prostrediu. Na týchto hodnotách sme budovali našu firmu od počiatku a sú základom nášho podnikania dodnes.

Tou najzákladnejšou snahou však vždy bola, je a bude spokojnosť našich zákazníkov, Vás. Nakoniec, to je to, čo dáva našej snahe ten najväčší zmysel.

Radi Vás u nás uvidíme.

Za všetku spätnú väzbu a prejavenú priazeň osobne alebo na našich sociálnych sieťach Vám preto srdečne ďakujeme.

Rodina Chladnuchová a jej tím.Martinská legenda

Burgre s nezameniteľnou chuťou, ktoré poznajú aj Vaše babičky ;o)

Naša práca nás baví

Profesionálne zaškolený personál Vám pripraví to najlepšie …

Myslíme ekologicky

Používame čo najekologickejšie prvky pri vydávaní stravy.


Prevádzka FRITO Fine Burgers

M. R. Štefánika Martin


Pondelok – Štvrtok: 11:00 – 19:00
Piatok: 11:00 – 20:00
Sobota – Nedeľa: zatvorené

M. R. Štefánika 1029
036 01 Martin
Na námestí v Martine
GPS: 49.064363, 18.921959

Navigovať do prevádzky


Prevádzka FRITO

Autobusová stanica Martin


Pondelok – Piatok: 10:00 – 18:30
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

Novákova 552/4
036 01 Martin
Pri autobusovej stanici v Martine
GPS: 49.063334, 18.916066

Navigovať do prevádzky


Prevádzka FRITO Fine Burgers

Železničná stanica Vrútky


Pondelok – Piatok: 11:30 – 19:30
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

Železničná 3228/14
038 61 Vrútky
Pri vlakovej stanici vo Vrútkach
GPS: 49.114953, 18.923897

Navigovať do prevádzky

Slovenčina English